Smart Energy Forum: Najväčšia udalosť roku v oblasti modernej energetiky

Smart Energy Forum: Najväčšia udalosť roku v oblasti modernej energetiky

 

Smart Energy Forum je najväčšia stredoeurópska konferencia v oblasti decentrálnej energetiky s dôrazom na fotovoltaiku. Koná sa každý rok a len kúsok od nás – v susednom Česku.

V novembri 2021 sa uskutočnil siedmy ročník a Solar Company bola súčasťou ako hlavný partner tohto významného podujatia. Na konferencii vystúpilo viac než 30 odborníkov z tuzemska i zahraničia a každý rok počet návštevníkov z rád firiem aj domácností narastie o pár stoviek. Ak by ste sa obávali príliš odbornej angličtiny, organizátori sa postarali aj o tlmočenie prednášok do češtiny.

Smart Energy Forum sa už od roku 2015 zameriava na témy v oblasti skladovania energie, fotovoltaických technológií, nabíjacích staníc pre elektromobily a riešenia pre energetickú sebestačnosť. Tento ročník bol navyše doplnený celodennou odbornou konferenciou zameranou na akumuláciu energie, fotovoltaiku a decentrálnu energetiku.

Podujatie je rozdelené na konferenciu s prednáškami a workshop a samotnú výstavu s najväčšou prehliadkou domácich akumulátorov, fotovoltaických panelov, nabíjacích staníc pre elektromobily, riešení pre energetickú sebestačnosť a produktové novinky pre firmy, ale aj domácnosti. Na celodennú konferenciu sa dostanete iba so zakúpenou vstupenkou, ale na výstavu je vstup zdarma, stačí iba online registrácia.

Prednášky sú prehľadne rozdelené do blokov, súčasťou je aj moderovaná diskusia a priestor na otázky z publika. Domáci aj zahraniční experti sa radi podelia so svojimi skúsenosťami z praxe a novinkami z daných oblastí. Medzi blokmi si nájdete aj dostatok času pre neformálnu diskusiu a networking. Pre odborníkov pohybujúcich sa v oblasti fotovoltaiky je Smart Energy Forum veľmi zaujímavým podujatím preto si nezabudnite rezervovať miesto v kalendári na ďalší ročník.

Získajte cenovú ponuku info@solarcompany.sk
This is default text for notification bar