Služby 

Postavíme vašu fotovoltaickú elektráreň, od zatĺkania a montáže konštrukcie až po montáž modulov

Poskytujeme montážne služby pre pozemné a strešné fotovoltaické inštalácie pre klientov po celom svete.


Spolupracujeme so spoločnasťami zaoberajúcimi sa solárnou energiou a s overenými dodávateľmi. Naši skúsení technici zabezpečujú efektívne riadenie stavebného procesu, včasné dokončenie a dodržanie rozpočtu klienta. Naše portfólio služieb pokrýva komplexnú inštaláciu fotovoltaickej elektrárne vrátane zatĺkania, inštalácie konštrukcií a montáže fotovoltaických modulov.


Prvá fáza projektu fotovoltaickej elektrárne

Zatĺkanie konštrukcie

Naše baranidlá sú schopné zatĺkať všetky bežné profily do pôdy v rôznych terénnych podmienkach. Tri baranidlá GAYK HRE 3000, s dĺžkou stožiara až 4,7 metra, zabezpečujú časovú a finančnú efektívnosť. Denná kapacita nášho baranidla je 500 až 800 pilót v závislosti od typu pôdy. Medzi naše najčastejšie používané profily patria V 140, H, C 100, C 160, IPE 140, IPE 160, IPE 180, Sigma a U 100. Naše služby sú dostupné na celom svete a naše stroje sú k dispozícií na prenájom.

Montáž a inštalácia konštrukcie

Po dokončení pilótového základu nasleduje inštalácia nosnej konštrukcie. Oceľové alebo hliníkové rámy sa montujú a inštalujú v súlade s pokynmi výrobcu. Naši certifikovaní technici sledujú celý proces montáže a inštalácie. Vieme postaviť akýkoľvek typ fotovoltaickej nosnej konštrukcie za každých terénnych podmienok. 


Rámy udržia fotovoltaické moduly na mieste


Len krok od výroby energie

Montáž fotovoltaických modulov

Po dokončení konštrukcie sú fotovoltaické moduly prepravené na stavenisko a distribuované medzi rady. Fotovoltaické pole pozostáva zo solárnych modulov upevnených na trackeroch alebo rámoch konštrukcie, ktoré sú pripevnené k zemným pilotom alebo vrutom. Solárne moduly sú postupne namontované, pripojené a otestované našimi inžiniermi, aby sa zabezpečilo, že všetky systémy fungujú správne. Aktuálny výstupný výkon jedného modulu sa pohybuje od 370 W do 540 W. Za jeden pracovný deň sme schopní nainštalovať až 1MW solárnych panelov.

Spoznajte našu históriu, viac ako 300 úspešných fotovoltaických projektov

Získajte cenovú ponuku info@solarcompany.sk
This is default text for notification bar