O nás 

Sme spoločnosť zaoberajúca sa montážou fotovoltaických zariadení, máme za sebou viac ako 300 projektov po celom svete.

Pracujeme po celom svete

Spoločnosť Solar Company bola založená na Slovensku v roku 2008 so zameraním na montáž fotovoltaických systémov. Dnes má Solar Company viac ako 150 montážnikov, ktorí poskytujú medzinárodným klientom kompletný rozsah služieb v oblasti inštalácie fotovoltaických systémov. Už viac ako 13 rokov sme spoľahlivým partnerom pre rozsiahle fotovoltaické projekty v Európe, Afrike, Indonézii a Vietname, pričom sme realizovali viac ako 300 projektov s celkovým výkonom viac ako 1000 megawattov.

Od inštalácie až po montáž modulov

Zameriavame sa na mechanickú montáž komerčných pozemných a strešných solárnych elektrární. Naši skúsení inžinieri monitorujú celý proces výstavby, od kladenia pilót a inštalácie rámových konštrukcií až po montáž fotovoltaických modulov.

Vývoj elektrární s krátkym časom výstavby

Od nášho založenia sme úspešne dokončili pozemné a strešné fotovoltaické projekty od rôznych výrobcov konštrukcie a modulov vrátane projektov s jednoosovým sledovaním (trackery) v Indonézii. Vďaka našim službám skracujeme čas výstavby, aby sme našim zákazníkom priniesli väčší zisk. Vďaka nášmu skúsenému a kvalifikovanému manažmentu a tímom v teréne je spoločnosť Solar Company tou správnou voľbou pre váš budúci projekt na výstavbu solárnej elektrárne.

SOLAR COMPANY JE VAŠIM MONTÁŽNYM 
PARTNEROM FOTOVOLTAICKÝCH ZARIADENÍ

Sme členmi Slovenskej asociácie fotovoltického priemyslu

Naše overené výsledky vo

viac ako 300 projektoch na

celom svete

13+

ROKOV SKÚSENOSTÍ

1000+

MWP ENERGIE

NAINŠTALOVANÝCH

300+

ZREALIZOVANÝCH PROJEKTOV

Naši technici sa postarajú o komplexnú inštaláciu fotovoltaického zariadenia

Získajte cenovú ponuku info@solarcompany.sk
This is default text for notification bar